اپیزود 9 هزار و یک کست – ماهیگیر و دیو (بخش ششم)

مهر ۱۰, ۱۴۰۲

 

درود به همراهان همیشگی پادکست هزار و یک کست که تا اینجای کار با من و شهرزاد همراه بودن و ماجراهای هفت شب قبلی از هزار و یک شب رو دنبال کردن. در اپیزود 9 هزار و یک کست داستان ماهیگیر و دیو رو به اتمام می‌رسونیم؛ اما برای اینکار لازم بود یه سری تغییرات جزئی در نحوه روایت کتاب بدم. امیدوارم که شهرزاد منو ببخشه چون برای این کار مجبور شدم قسمتی از شب نهم رو قاطی اپیزود 9 کنم تا بیخودی به خاطر یکی دو صفحه کتاب، ماجرای ماهیگیر و دیو رو یه اپیزود دیگه هم کشش ندیم.

خلاصه که در اپیزود 9 هزار و یک کست قراره از ماجرای ماهی‌ها و شاهزادۀ جادو شده سر در بیاریم و ببینیم چه بلایی سر پادشاه که سفر شگفت انگیزی که در پیش گرفته میاد. با این تفاسیر، این قسمت بسیار جذاب و پر از سورپرایزهای ویژه است. امیدوارم ازش خوشتون بیاد و من رو از نظرات گرانبهاتون بی نصیب نذارید.

جا داره به این موضوع هم اشاره کنم که اگر اپیزودهای قبلی رو گوش ندادید، از طریق لینک‌های زیر بهشون دسترسی خواهید داشت:

اپیزود صفر - چند کلام با شما

اپیزود 1 - شهریار و شاه زمان

اپیزود 2 - بازرگان و عفریت (بخش اول)

اپیزود 3 - بازرگان و عفریت (بخش دوم)

اپیزود 4 - ماهیگیر و دیو (بخش اول)

اپیزود 5 - ماهیگیر و دیو (بخش دوم)

اپیزود 6 - ماهیگیر و دیو (بخش سوم)

اپیزود 7 - ماهیگیر و دیو (بخش چهارم)

اپیزود 8 - ماهیگیر و دیو (بخش پنجم)

حالا وقتشه که سراغ ادامۀ این داستان جذاب بریم و ماجراهایی که شهرزاد در شب هشتم حضورش در قصر برای شهریار تعریف کرد رو با هم بشنویم. یادتون نره که تمام اپیزودهای قبلی از طریق کانال یوتیوب و کست باکس ذولیشو در اختیارتون قرار گرفتن و می‌تونید اونها رو از طریق این پلتفرم‌ها تماشا کنید. ویدیوها

تماشای اپیزود 9 هزار و یک کست از طریق کانال یوتیوب

پادکست ها

شنیدن اپیزود نهم از طریق کست باکس:

 

مطالب بیشتر