درباره ذولیشو تی‌وی بیشتر بدونید...


ذولیشو تی‌وی چیه؟


تمام تلاش ما در ذولیشو تی‌وی ایجاد محتوای سرگرم‌کننده و بعضاً آموزشیه تا هم حرکت مثبتی در ایجاد فضایی شاد در جامعه برداشته باشیم، هم این برند رو سر زبون‌ها بندازیم تا اونایی که باهاش آشنایی ندارن هم پیداش کرده و پادکست‌ها و ویدیوهای مارو دنبال کنند.

در حال حاضر می‌تونید تمامی پادکست‌ها و ویدیوهای ذولیشو تی‌وی رو در این وب‌سایت مشاهده کنید و ازشون لذت ببرید. البته امیدوارم که لذت ببرید.

پادکست‌ها


یکی از برنامه‌های جالب ذولیشو تی‌وی پادکست‌هاییه که تولید می‌کنه. اولین پادکست ما «هزارو یک کست» هستش که در حال حاضر به صورت هفتگی منتشر میشه. پس اگر شما هم از اون افرادی هستید که در اوقات فراغت، حین رانندگی و در موقعیت‌های مختلف پادکست رو به موزیک یا تماشای ویدیو ترجیح میدید، پادکست‌های ذولیشو تی‌وی رو به هیچ عنوان از دست ندید.


ویدیوها


یکی دیگه از بخش‌های جذاب ذولی‌شو تی‌وی برنامه‌های ویدیوییه که هم اکنون در حال تهیه و تولید هستند. اولویت ما در این بخش هم تولید ویدیوهای سرگرم‌کننده و تا حدودی آموزشی خواهد بود. پلتفرم پخش این برنامه به تناسب محتواشون آپارات، یوتیوب، وبسایت و گاهی اوقات چند پلتفرم مختلف هستن. پس اگر وقت زیادی رو به تماشای ویدیوهای مختلف اختصاص می‌دید، برنامه‌های ویدیویی ذولیشو تی‌وی رو از دست ندید.


 • روژان کریمی
  هزار و یک کست عالی بود به زبون روان جذاب بیان شده!
  روژان کریمی
  در مورد هزار و یک کست
 • فرشته محمدی
  خوشحالم که بچه‌هام بالاخره بین انواع و اقسام یوتیوبرهای مختلف که فالو میکنن به صفحه و روایت شما این همه علاقه نشون میدن، من سابقاً بهشون جایزه میدادم که داستان‌های ایرانی بخونن ولی دوست نداشتن... اما الان عمو ذولی اونارو سر ذوق آورد.
  فرشته محمدی
  در مورد هزار و یک کست
 • آرمین قاسمی
  هزار و یک کست توی انتخاب آهنگ و کلمات همه چی عالی بود، مخصوصا کیفیت ضبط صدا خیلی خوب‌ و دلنشین بود.
   

  آرمین قاسمی
  در مورد هزار و یک کست
 • رویا براتوند
  یک راوی خوب میتونه داستان رو دلچسب کنه.ممنونم ازتون برای خلاقیت و صدای گرمتون.
   
  رویا براتوند
  در مورد هزار و یک کست
 • نیلیا ای زد
  من تازه با پادکستتون آشنا شدم. از اول گوش کردم اپیزودها رو و لذت بردم واقعا. اینکه خودتون هم صحبتی و طنزی بهش اضافه میکنین، خیلی خیلی جذابترش کرده. پرقدرت ادامه بدید.
   
  نیلیا ای زد
  در مورد هزار و یک کست
 • فائزه زارع زردینی
  من خیلی دنبال چنین روایتی از هزار و یک شب بودم. دم شما گرم.
   

  فائزه زارع زردینی
  نوشته شده روی پست لینکدین