اپیزود 13 هزار و یک کست – حمال و دختران (بخش چهارم)

آذر ۹, ۱۴۰۲

 

درود به همراهان همیشگی پادکست هزار و یک کست که هیچوقت لطف خودشون از من دریغ نکردند. امروز در اپیزود 13 هزار و یک کست ادامۀ داستان زیبا و جنجالی حمال و دختران رو با همدیگه خواهیم شنید و گره بخشی از داستان رو هم باز می‌کنیم. در این قسمت قلندر اول قصۀ خودش رو کامل می‌کنه و نوبت به قلندر دوم می‌رسه تا در مقابل هیئت منصفه به داستان زندگیش اعتراف کنه!

همون‌طور که می‌دونید، ماجرای حمال و دختران در قسمت‌های قبلی به این صورت شروع شد که یک حمال یا باربر بازاری توسط سه خواهر استخدام شد تا خریداشون رو تا خانه ببره. حمال با چرب‌زبونی خودش رو تو دل دخترها جا زد و قرار شد یک شب رو مهمونشون باشه؛ اما تقدیر به این صورت رقم خورد که دقیقاً همون شب، سه قلندر، خلیفه هارون‌الرشید، وزیرش جعفر برمکی و شمشیرزنش مسرور نیز هرکدام به دلایل مختلف پاشون به خونه دخترها باز شد و این هفت مرد شاهد اتفاقات بسیار عجیبی بودن! اتفاقاتی که بالاخره منجر به اعتراضشون شد و همین اعتراض هم کار دستشون داد.

و اما در اپیزود 13 هزار و یک کست ادامۀ داستان رو از زبون قلندر اول (پرویز) با صدای محمد حسین صادقی (تولیسو) می شنویم و خبر خوب اینکه یک مهمان دیگه به نام محمد مهدی متولیان هم به جمعمون اضافه شده تا در نقش قلندر دوم هنرنمایی کنه. از هر دوی این عزیزان کمال تشکر رو دارم و امیدوارم حاصل زحمات ما سه نفر به دل شما شنوندگان عزیز هم بنشینه.

خیلی خب بریم سراغ قسمت سیزدهم؛ اما قبل از اینکه شروع کنیم بهتره از طریق لیست زیر، قسمت‌های قبلی رو هم تمام و کمال بشنوید تا هیچ چیز رو از دست نداده باشید:

اپیزود 4 - ماهیگیر و دیو (بخش اول)

اپیزود 5 - ماهیگیر و دیو (بخش دوم)

اپیزود 6 - ماهیگیر و دیو (بخش سوم)

اپیزود 7 - ماهیگیر و دیو (بخش چهارم)

اپیزود 8 - ماهیگیر و دیو (بخش پنجم)

اپیزود 9 - ماهیگیر و دیو (بخش ششم)

اپیزود 10 - حمال و دختران (بخش اول)

اپیزود 11 - حمال و دختران (بخش دوم)

اپیزود 12 - حمال و دختران (بخش سوم)

حالا که قسمت‌های قبلی رو مرور کردیم، بالاخره می‌تونیم سراغ قسمت جدید بریم، اما یادتون نره که تمام اپیزودهای قبلی از طریق کانال یوتیوب و کست باکس ذولیشو هم در اختیارتون قرار گرفتن و می‌تونید اونها رو از طریق این پلتفرم‌ها تماشا کنید.ویدیوها

تماشای اپیزود 13 هزار و یک کست از طریق کانال یوتیوب

پادکست ها

شنیدن اپیزود سیزدهم از طریق کست باکس:

 

مطالب بیشتر