اپیزود 12 هزار و یک کست – حمال و دختران (بخش سوم)

آذر ۸, ۱۴۰۲

 

درود به همراهان همیشگی پادکست هزار و یک کست و رفقای گرانقدر عمو ذولی که پادکست رو دنبال می‌کنند و یا تازه باهاش آشنا شدن. امروز در اپیزود 12 هزار و یک کست ادامۀ داستان باربر، سه دختر زیبا، سه قلندر، خلیفه هارون‌الرشید و همراهانش رو با هم می‌شنویم که الان دیگه به جاهای حساسش رسیده. تو اپیزودهای قبلی ماجرای استخدام باربر توسط دختران و نحوۀ رسیدن و ماندگار شدن تو خونۀ دختران رو شنیدیم و همچنین فهمیدیم که پای سه قلندر و خلیفه هارون‌الرشید چطور به این خونه باز شد. بعدشم که ماجرا بیخ پیدا کرد و اوضاع بی‌ریخت شد.

اما امروز دراپیزود 12 هزار و یک کست داستان عجیب و غریب زندگی قلندر اول رو خواهیم شنید. داستانی پر از فراز و نشیب اتفاقات غیرمنتظره که بسیار سرگرم‌کننده هم هست.

اما نکتۀ مهم و جذاب این اپیزود، اضافه شدن مهمانی عزیز به پادکسته که برای اولین بار از شروع پخش هزار و یک کست اتفاق میافته. در این قسمت محمد حسین صادقی (تولیسو) عزیز به عنوان مهمان حضور داره و در نقش قلندر اول ظاهر میشه. پس همین‌جا از تولیسو تشکر می‌کنم که وقتش رو در اختیار ما قرار داد و صدای گرمش رو بهمون هدیه کرد. خلاصه این اپیزود رو به هیچ عنوان از دست ندید.

البته قبل از اینکه سراغاپیزود 12 هزار و یک کست بریم بهتره از طریق لیست زیر، قسمت‌های قبلی رو هم تمام و کمال بشنوید تا هیچ چیز رو از دست نداده باشید:

اپیزود 3 - بازرگان و عفریت (بخش دوم)

اپیزود 4 - ماهیگیر و دیو (بخش اول)

اپیزود 5 - ماهیگیر و دیو (بخش دوم)

اپیزود 6 - ماهیگیر و دیو (بخش سوم)

اپیزود 7 - ماهیگیر و دیو (بخش چهارم)

اپیزود 8 - ماهیگیر و دیو (بخش پنجم)

اپیزود 9 - ماهیگیر و دیو (بخش ششم)

اپیزود 10 - حمال و دختران (بخش اول)

اپیزود 11 - حمال و دختران (بخش دوم)

با این تفاسیر، حالا بالاخره می‌تونیم بریم سراغ اپیزود جدید و ماجرای حمال و دختران و بقیۀ شخصیت‌های داستان رو دنبال کنیم. یادتون نره که تمام اپیزودهای قبلی از طریق کانال یوتیوب و کست باکس ذولیشو در اختیارتون قرار گرفتن و می‌تونید اونها رو از طریق این پلتفرم‌ها تماشا کنید.ویدیوها

تماشای اپیزود 12 هزار و یک کست از طریق کانال یوتیوب

پادکست ها

شنیدن اپیزود یازدهم از طریق کست باکس:

 

مطالب بیشتر