همکاری با ذوالفقار شوقی

من آماده‌ی همکاری با همه‌ی کسب و کارهای با سابقه و یا نوظهور هستم که از اهمیت دیجیتال مارکتینگ و تولیدمحتوای باکیفیت مطلع هستند. شرکت‌هایی که حاضرند طبق یک برنامه‌ریزی مدون و درست‌حسابی برای تولید محتوا هزینه کنند. این همکاری باید بر پایه‌ی اعتماد دوطرفه نسبت به برنامه‌های ارائه شده استوار باشه تا منم بتونم سر فرصت به وعده‌هام که برندسازی، افزایش آگاهی از برند و افزایش فروش هستند عمل کنم.

اگر حس می‌کنید می‌توانیم به همدیگه اعتماد کنید، من در خدمتتون هستم. کافیه وارد برگه‌ی تماس با من بشید و باهام تماس بگیرید.

تیم ما به طور کاملا تخصصی میتونه محتوای وب‌سایت و پیج شمارو دست بگیره. از تالیف و ترجمه و کپی‌رایتینگ مقاله گرفته تا ساخت ویدیو، ما هر کاری که یه وب‌سایت لازم داشته باشه انجام می‌دهیم. لیست خدمات میتونه خیلی بلند بالا باشه و انواع مختلفی هم داره پس مسلماً نمیشه اینجا قیمت داد، فقط کافیه بدونید تو چه زمینه‌هایی می‌تونید روی ما حساب کنید.

تازه اگر به همکاری در ساخت پادکست‌ها (به عنوان مثال شرکت کردن در پادکست «هزار و یک کست» به عنوان مهمان) و ویدیوهای آموزشی و سرگرمی ذولیشو هم علاقمند باشید، تنها کافیه برام ایمیل بزنید تا باهام تماس بگیرید.

خدمات سئو

مشاوره و ارائه خدمات سئو | گرفتن رتبه در گوگل | افزایش بازدید | رفع خطاهای سرچ کنسول و...

طراحی گرافیک

هر طرح گرافیکی که برای وب‌سایت، محصولات چاپی یا شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید | قالب‌های اینستاگرام، بنرهای تبلیغاتی و...

تولید محتوا

ترجمه، تالیف، کپی رایتینگ، کپشن‌نویسی و کلا هر نوع محتوای متنی که برای وب‌سایت یا شبکه‌های اجتماعی نیاز دارید.

ساخت ویدیو

کلیه خدمات تصویربرداری، صدابرداری، نورپردازی و تدوین انواع ویدیوها | مجهز به استودیو کروماکی با تجهیزات حرفه‌ای

ساخت وبسایت

طراحی و ساخت انواع وب‌سایت وردپرس فروشگاهی، بلاگ، پورتفولیو و...

همکارهای ما

حسین صادقی

مدیر مالی

09121100807


امیررضا شوقی

کارگردان هنری

09371653428