اپیزود 11 هزار و یک کست – حمال و دختران (بخش دوم)

آبان ۳۰, ۱۴۰۲

 

درود به همراهان همیشگی پادکست هزار و یک کست که همواره یار و یاور من در این مسیر حقیتاً سخت بودید. امروز در اپیزود 11 هزار و یک کست ادامه داستان حمال زبون‌باز و سه خواهر زیبارو رو خواهیم شنید. نمی‌دونید جریان چیه؟ خب تو قسمت قبلی شنیدیم که یک حمال تو بازار وایساده بوده و به دنبال مشتری می‌گشت که یک دختر زیبا استخدامش کرد تا بارش رو به منزل ببره. باربر قصۀ ما بد از خریدهای خانم، ایشون رو تا دم درب خونه همراهی می‌کنه و اونجا متوجه خونۀ اعیانی و دو تا خواهر دیگر دخترک میشه که از قضا اون دوتا هم زیبا و بی نقص هستن. خلاصه که باربر با چرب زبونی خودش رو توی دل سه تا دختر جا می‌کنه و... باقی ماجرا رو هم برید خودتون تو اپیزود قبلی گوش کنید دیگه!

اما قبل از اینکه سراغ اپیزود 11 هزار و یک کست بریم بهتره از طریق لیست زیر، قسمت‌های قبلی رو هم تمام و کمال بشنوید تا هیچ چیز رو از دست نداده باشید:

اپیزود 2 - بازرگان و عفریت (بخش اول)

اپیزود 3 - بازرگان و عفریت (بخش دوم)

اپیزود 4 - ماهیگیر و دیو (بخش اول)

اپیزود 5 - ماهیگیر و دیو (بخش دوم)

اپیزود 6 - ماهیگیر و دیو (بخش سوم)

اپیزود 7 - ماهیگیر و دیو (بخش چهارم)

اپیزود 8 - ماهیگیر و دیو (بخش پنجم)

اپیزود 9 - ماهیگیر و دیو (بخش ششم)

اپیزود 10 - حمال و دختران (بخش اول)

حالا بالاخره می‌تونیم سراغ ادامۀ داستان بریم و ماجراهای شب دهم حضور شهرزاد قصه‌گو در قصر شهریار رو با هم بشنویم. یادتون نره که تمام اپیزودهای قبلی از طریق کانال یوتیوب و کست باکس ذولیشو در اختیارتون قرار گرفتن و می‌تونید اونها رو از طریق این پلتفرم‌ها تماشا کنید.ویدیوها

تماشای اپیزود 11 هزار و یک کست از طریق کانال یوتیوب

پادکست ها

شنیدن اپیزود یازدهم از طریق کست باکس:

 

مطالب بیشتر